O co chciałbyś zapytać?
+3 głosów

Olaplex czy warto?Olaplex czy warto

Zastanawiam się czy warto poddać się zabiegowi Olaplex. Słyszałam wiele pozytywów na temat tego zabiegu, ale ciągle się waham.

Umówiłam się do fryzjera. Będę ścinać włosy i chcę też zrobić Olaplex 
Moje włosy są bardzo prościutkie i totalnie zniszczone od koloryzacji. Do tego suche i puszą się. Znajomy fryzjer powiedział mi, że w moim przypadku warto spróbować Olaplex

Czy któraś z Was stosowała ten zabieg? Jakie efekty? Warto? 
Czytałam opinie pełne zachwytu w sieci, ale nie wiadomo ile w tym prawdy a ile planowanego marketingu. Dlatego nadal się zastanawiam.

pytanie zadane 2 listopada 2016 w Moda i uroda przez użytkownika Martyna Wrona (670)
  

3 odpowiedzi

+3 głosów
Najlepsza

Ja wczoraj robiłam Olaplex drugi raz i jestem mega zadowolona. Włosy super wygładzone. Ja mam proste włosy też. Nawet kolor po olaplexie wyglada jakby wczoraj farbowany

Znajomy mi wczoraj zdradził, że już są podobne produkty do Olaplexu - podróbki, ale są dość kłopotliwe, trzeba podgrzewać włosy, no i efekty nie są takie dobre. Niższa cena produktu ale raczej nie warto. Ja Ci polecam Olaplex jak najbardziej.

odpowiedź 2 listopada 2016 przez użytkownika Agnieszka Dergacz (1,480)
wybrane 2 listopada 2016 przez użytkownika Martyna Wrona
+2 głosów
Wiesz co, ja też o tym myślę, szukając w internecie znalazłam salon, który wykonuje Olaplex. Jako, że ich znam bo kiedyś tam chodziłam, to spróbuję w przyszłym tygodniu jestem umówiona. Zobaczymy jaki efekt.

Mam nadzieję, że jest tu ktoś kto już używały tego preparatu.
odpowiedź 2 listopada 2016 przez użytkownika Weronika Hera (1,830)
0 głosów
Dzięki za odpowiedzi.
odpowiedź 2 listopada 2016 przez użytkownika Martyna Wrona (670)
Witaj w serwisie Czy Jak .. Pytania i Odpowiedzi, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na różne tematy.
12 pytań
257 odpowiedzi
10 komentarzy
538 użytkowników