O co chciałbyś zapytać?
+1 głos

Fryzura Ślubna

Fryzura ślubnaNajważniejsza decyzja co do fryzury w moim, życiu. Muszę być pewna i szukam odpowiedzi gdzie się da. Mam długie blond włosy i na pewno chciałabym coś spiętego u góry i rozpuszczonego za plecami. Odpadają koki itp. Ma być naturalnie. To taka fryzura ślubna jak na zdjęciu, ale jeszcze nie jestem pewna, więc liczę, że coś doradzicie.

Galeria Ślubna

Oglądałam też kilka ciekawych fryzur tutaj: galeria fryzur na ślub mają niezła galerię i wiele z tych fryzur ślubnych chętnie bym widziała na swojej głowie, ale potrzebuję porady. Ważne też, żeby to było trendy i modne w tym roku. Choć wiele fryzur ślubnych jest ponadczasowa i zawsze będą odpowiednie, ja wolałabym jednak coś nowoczesnego.

To jaka fryzura?

Doradźcie proszę! Co byście u mnie widzieli na ślubie?

pytanie zadane 8 kwietnia 2016 w Moda i uroda przez użytkownika Martyna Wrona (670)
  

2 odpowiedzi

+1 głos
Najlepsza
Tą fryzurę ślubną, którą zaproponowałaś będziesz miała świetną. No, ale najlepiej udaj się do jakiegoś dobrego fryzjera niech doradzi, bo tak w internecie to możesz tylko ogólnie poszukać koncepcji, a później fryzjer Ci powie czy będzie pasować, czy masz do tego włosy i jak to będzie konkretnie u Ciebie wyglądać. No tak, na portalfryzjera.pl zawsze jakaś fajna galeria się znajdzie :)
odpowiedź 8 kwietnia 2016 przez użytkownika Weronika Hera (1,830)
wybrane 8 kwietnia 2016 przez użytkownika Martyna Wrona
0 głosów
Nie każda fryzura pasuje do rodzaju włosa, ale zgadzam sie, ta jest  świetna. Ja tam osobiście wolałabym mieć włosy spięte niż rozpuszczone (większa wygoda)
odpowiedź 5 sierpnia 2016 przez użytkownika Dalila (300)
Witaj w serwisie Czy Jak .. Pytania i Odpowiedzi, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na różne tematy.
24 pytań
226 odpowiedzi
10 komentarzy
519 użytkowników