O co chciałbyś zapytać?
+2 głosów
Jakie polecacie fryzury na 2016 rok. Trendy podobno będą na dosyć spory nieład na głowie. Trzeba się już przygotować i zaplanować fryzurę na 2016 :)

Jaki farbowanie i jakie cięcie? Kto ma pomysły, trzeba iść z modą, więc warto je tu zebrać.
pytanie zadane 24 listopada 2015 w Moda i uroda przez użytkownika Martyna Wrona (670)
  

2 odpowiedzi

+2 głosów
Najlepsza

Ja polecam tego typu fryzury jak w tej galerii: modne fryzury 2016 .

Osobiście podobają mi się ten trend, nie lubię wyczesanych do granic możliwości fryzur. Fryzury powinny być zwiewne naturalne i dobrze farbowane... i w tej galerii jest wszystko, cieszę się, że tak się świat fryzjerstwa kieruje w 2016 roku :) 

odpowiedź 24 listopada 2015 przez użytkownika Agnieszka Dergacz (1,480)
wybrane 25 listopada 2015 przez użytkownika Administrator
0 głosów

Jestem teraz na czasie bo planuję stylizację na studniówkę. Mam już kilka opcji, ale patrze tylko na to co jest zalecane na studniówkę. Natomiast z tego co wiedzę, to jednak trendy się ogólnie pokrywają z tym co jest modne na inne okazje, więc dużych różnic nie ma. Moja fryzura na studniówkę to będzie luźne upięcie z maleńkim warkoczem plecionym wokół. Jestem podekscytowana tym pomysłem i jak widzę trendy i to co będzie modne to wygląda na to, że to strzał w dziesiątkę :)

odpowiedź 22 grudnia 2015 przez użytkownika Weronika Hera (1,830)
Witaj w serwisie Czy Jak .. Pytania i Odpowiedzi, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na różne tematy.
12 pytań
257 odpowiedzi
10 komentarzy
538 użytkowników