O co chciałbyś zapytać?
+1 głos

Jaki pierścionek zaręczynowy?

Czym kierować się przy wyborze i jaki pierścionek zaręczynowy będzie odpowiedni dla drobnej dziewczyny? Kompletnie nie mam pomysłu i nie znam się na tym, więc będę wdzięczny za rady. Czasu nie mam już zbyt wiele, a pomysłów jaki pierścionek jeszcze mniej :) Jaki styl, jakie kształty najlepsze będą?

Jaki kamień?

Druga sprawa to jaki kamień do tego pierścionka? Diament, cyrkonia, czy jakiś inny? Będę wdzięczny za zdjęcia, bo też ciężko po samych opisach sobie to wyobrazić.

pytanie zadane 13 listopada 2015 w Miłość i realacje przez użytkownika Marek Danelczyk (230)
  

3 odpowiedzi

+1 głos
Dosyć ogólnie podchodzisz do tematu i ciężko jest coś doradzić, bo każdy ma inny gust. Natomiast opiszę jaki ja bym chciała dostać i w mojej ocenie jest to dość powszechne wyobrażenie idealnego pierścionka zaręczynowego. Choć wiadomo, wiele osób będzie miało odmienne gusta.

Do meritum, pierścionek z brylantem obowiązkowo, mały kamień (w przypadku brylantu akurat za duży kamień zapłacisz krocie, więc nie ma problemu). Czyli mały, subtelny kamień na szczycie pierścionka. Białe złoto, najlepiej rodowane. Na zdjęciu widać, że jest to typowy klasyczny pierścionek z brylantem i moim zdaniem w taki powinieneś celować. Jest największe prawdopodobieństwo, że się spodoba. Każdy odbiegający od klasyki, bardziej lub mniej, ale to prawdopodobieństwo będzie miał mniejsze.

Powodzenia :)
odpowiedź 13 listopada 2015 przez użytkownika Weronika Hera (1,830)
0 głosów
no brylant (oszlifowany diament) obowiązkowo, to pierścionek na całe życie powinien być

do tego wydaje mi się, że najładniej wyglądają pierścionki z białego złota
odpowiedź 20 lutego 2016 przez użytkownika errika
0 głosów
Drobnej dziewczynie może pasować drobny pierścionek z małym oczkiem. Z drugiej strony nie znamy jej gustu. Przyjrzyj się, jaką sama nosi biżuterię i podświadomie będziesz wiedział. Podpowiem jednak, że ostatnimi czasy cieszy się popularnością to, co minimalistyczne.
odpowiedź 5 sierpnia 2016 przez użytkownika Dalila (300)
Witaj w serwisie Czy Jak .. Pytania i Odpowiedzi, w którym możesz zadawać pytania innym użytkownikom i ekspertom, dzielić się wiedzą z innymi i zdobywać wiedzę na różne tematy.
24 pytań
226 odpowiedzi
10 komentarzy
519 użytkowników